השירותים שלנו

תיקון צנרת ללא הרס ואיתור נזילות בשיטות המתקדמות בשוק

תיקון צנרת ללא הרס היא השיטה החדשה לתיקון צנרת המאפשרת לתקן או להחליף את הצנרת בצורה יעלה ללא הרס כלומר אם בעבר נאלצנו לשבור קיר בשביל לסדר תבעיה.

ע.א אינסטלציה משתמשים בשיטה החדשנית והטובה פי כמה על ידי מכשור חדשני ורובוטי שיודע לאתר את הנזילה שמגלה את הבעיה בצורה הנקיה ביותר והמהירה ביותר וכך ניתן לטפל בבעיה בלי להפוך את הבית לאתר בניה.

תיקון צנרת ללא הרס ניתן לעשות אך ורק בצנרת ביוב ולא בצנרת אספקת המים. הסיבה לכך היא שאיטום צנרת דורש הכנסת מעין שרוול או טלאי שמותאמים לקוטר של צנרת עבה כמו צנרת ביוב, אבל פחות לצנרת דקה כמו צנרת אספקת מים.

החלפת קו ביוב וצנרת ושירותי ביובית 24 שעות ביממה

חברת  א.ע אינסטלציה משתמשת בציוד טכנולוגיה וחומרי הגלם האיכותיים והעדכניים ביותר הקיימים בשוק כיום וכוללים תוי תקן ישראלים.

שירותי ביובית לכל מטרה. ברשותנו צי ביוביות, גדולות וקטנות, לבתים פרטיים, מוסדות ומבנים גדולים ואפילו ביובית נמוכה לחניונים המוגבלים בגובה התקרה.

אנו מספקים שירותי צילום צנרת ביוב, צילום קווי ביוב וצילום מערכות ביוב. מאפשר ביעילות צפייה ישירה לצנרת, בדיקת קווי הביוב, מרזבים מערכות מים וצנרות ביוב.

א.ע אינסטלציה מספקים את בריכות הביוב והצינורות האיכותיים ביותר ועם תו תקן ישראלי.  העבודה מתבצעת במינימום הפרעה לדיירים ובשמירה גבוהה על יעילות ניקיון ופגיעה בקרקע. בשיטת העבודה שלנו א.ע אינסטלציה משתמשת בחומרי גלם איכותיים על מנת להבטיח שלא תהיה חריגה של שורשים ומזיקים אחרים מה שמבטיח ללקוח זרימה טובה ושימור המערכת לאורך שנים.


תיקון חדר אמבטיה ושירותים

חדר אמבטיה ושירותים הם המקומות הכי אינטימיים שלנו בבית, שיפוץ זה עניין של תקציב ניתן להשיג תוצאות מדהימות גם בתקציב נמוך.

א.ע אינסטלציה יודעים שהאסתיקה והנראות של חדר האמבטיה הוא חשוב מאוד אבל מה שבאמת חשוב זה הצנרת

שלב האינסטלציה הוא השלב החשוב ביותר בשיפוץ חדר אמבטיה. עבודת אינסטלציה טובה תחזיק מעמד שנים ארוכות.

במה אנחנו מתמחים.

פירוק אמבטיה וחיפוי הקירות והרצפה,שינוי מיקום נקודות מים במידת הצורך.

שלל סוגי ההתקנות למקלחת והתקנת ניאגרה סמויה כולל חיבור אינסטלציה.

התקנת אמבטיה או מקלחת חדשים מאפס.

 

החלפת צנרת

טיפול לא מקצועי במערכת האינסטלציה משמעו בעיות חמורות בהמשך וכאב ראש גדול. ככלל, בכל שיפוץ חדר אמבטיה מומלץ להחליף את האינסטלציה מכיוון שאם כבר פירקנו את הריצוף זוהי הזדמנות מעולה להחליף את הצנרת ולשים איטום חדש ובכך למנוע בעיות עתידיות.

פתיחת סתימות

א.ע אינסטלציה יודעים בדיוק איך להתמודד עם שלל סוגי הסתימות בבית.

פתיחת סתימה בצורה המהירה והמקצועית של סוגי הסתימות.

סתימה בשירותים סתימה בביוב. סתימה בכיור ובאמבטיה.

כולנו יודעים מה אסור לנו לזרוק אך לעתים נוטים להתעלם מכך.

סתימה הינה, תוצאה ישירה של הזנחה של דיירי הבית. ישנם כללים אשר אומרים לנו מה לא לזרוק לכיור, באסלה ובמקלחת. וכך הסתיימה גם מגיעה.

שירותי ניהול ואחזקה

אנו מציעים שירותי ניהול ואחזקה לכל סוגי המבנים. פרטיים. עסקיים וציבוריים, שירותי הניהול והאחזקה כוללים טיפול שוטף

 חברת חשמל וטיפול בבעיות חשמל נקודתיות

 חברת המים וטיפול בבעיות אינסטלציה.

 עירייה.

 חברת המעליות.

 גינון וטיפול בנראות הגינה באופן שוטף.

 אבטחה ושמירה.

 שירותי נקיון.

 וכל השירותים שהמבנה צריך אנחנו כאן כדי לתת לך את השירות הכי טוב עבור המבנה שלך על מנת שלא תצטרך להתעסק עם הדברים הללו באופן יומיומי יש לך איש קשר מטעמנו שיתן לך מענה ופתרון לכל בעיה 24/7.